تماس با ما خانه
RSS

1-برای رژلب  باید رنگی را انتخاب کنید که مکمل رنگ طبیعی لب و پوست شما باشد. قرمز روشن، قرمز تیره و شرابی برای پوست های تیره مناسب است. 

رژلب قهوه ای بژ روشن با صورتی یا نارنجی کم رنگ مکمل پوست های روشن تر است. همچنین برای پوست زیتونی رنگ، رژلب های رنگ قهوه ای روشن و قرمز متمایل به قهوه ای جلوه ای زیبا دارد.

2- از رژلب ها با رنگ های روشن برای روز و از رژلب با رنگ های تیره ماتیک برای شب استفاده کنید. پرداخت مات لب با کرم جلوه ای زیرکانه و پرداخت براق جلوه ای پر زرق و برق به فرد می دهد. برای روز بهتر است آرایش، ظریف و با رنگ طبیعی و کمی درخشنگی باشد.

3- از متصدی فروشگاه لوازم آرایشی یا از آرایشگر ماهری بخواهید که سایه رنگ های مختلف را بر روی لبان شما تست کند، حتما در نور طبیعی به لبهایتان نگاه کنید و دقت کنید که لبهایتان با جزئیات صورت هماهنگ باشد.

4-  اگر رنگ رژلب های موجود ، دلخواه شما نبود، می توانید با ترکیب رنگها، رنگ رژلب مورد نظر خودتان را بسازید. راحت ترین راه حل برای انجام این کار این است که هر رنگ را با قلم مو به لبتان بزنید، سپس روی لب با قلم مو رنگ ها را با هم میکس کنید.

5- خط لبی را استفاده کنید که تیره تر از ماتیکی باشد که استفاده کرده اید ولی حتما همان رنگ باشد.و حتما خط لب را بعد از ماتیک استفاده کنید، اگر از خط لب استفاده نکنید ماتیک شما زود خراب می شود.

امتیاز شما به این مطلب :

comment rss - Trackback

  1. shadi گفت:

    be nazaram ba puste tireo boronzam narenji javab mide haaaaa
    mg na?
    man 1nemunasham

» ارسال نظرات

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به نازخاتون می باشد و استفاده از مطالب و تصاویر این سایت با ذکر منبع بلامانع است .
طراحی سایت : بلاگ اسکین