تماس با ما خانه
RSS

10-www.dametjiz.com_

 

 

– وزن خود را ثابت نگاه دارید، نوسان و کم و زیاد شدن وزن بدن، تأثیرات بسزایی در افتادگی سینه و دیگر اندام‌ها دارد، شما می‌توانید با کنترل و رعایت یک رژیم غذایی مناسب، همواره وزن خود را ثابت نگاه دارید، از رژیم‌های لاغری که مقدار وزن زیادی را در مدت کم توصیه می‌کنند، جداً خودداری کنید، زیرا به‌‌ همان سرعتی که وزن شما کاسته شده، در مدتی کم نیز دوباره افزایش می‌یابد، در نتیجه احتمال افتادگی سینه نیز افزایش می‌یابد.

– سوتین مناسبی انتخاب کنید، دقّت در خرید سوتین، طبق اندازه و سایز سینه، بهترین راه مبارزه با افتادگی و شل شدن آن است، بنابراین در موقع خرید، تنها به زیبایی و فانتزی بودن آن توجه نکنید، در این بین کاملاً مراقب باشید که در صورت تغییر در وزن خود، اندازهٔ سوتیئن را طبق وزن و سایز جدید، تغییر دهید، استحکام بند و نوع کش سوتین برای کسانی که سینه‌های بزرگ دارند، بسیار ضروری است، کسانی که سینه‌های کوچک دارند با استفاده از سوتین‌های پددار می‌توانند، ظاهر و اندازهٔ سینه را بخوبی حفظ کنند. البته وجود این پد‌ها مانع از تنفس پوست می‌شود و خود به نوعی مضرّ است.

– عادت کنید که صاف و به صورت قائم بایستید، طریقهٔ ایستادن قائم و صاف، یکی از عوامل مهم در حفظ حالت سینه است، برای این منظور می‌توانید به طور منظم در ورزشهای خود، از دستگاههای تناسب اندام و تمرینهایی که مخصوص تقویت عضلات سرشانه‌ها و نگه دارندهٔ ماهیچه‌های سینه است، استفاده کنید.

– برای انجام تست ماموگرافی، بطور منظم تحت کنترل و معاینه پزشک قرار بگیرید. به دلیل تغییرات هورمونی در مواقع تخمک گذاری، قاعدگی و …، سعی کنید ماهانه تاریخ مشخصی را برای این کار در نظر بگیرید. با مشاهده توده‌ای غیرعادی نرم در بازو یا سینه که زیر دست بصورت گردشی حرکت کند، سریعاً به پزشک مراجعه کنید.

– به هنگام ورزش و دویدن، حتماً از سوتین‌های مخصوص ورزشی استفاده کنید، طبق مطالعات اخیر دانشگاههای انگلیس، افتادگی سینه در کسانی که بطور دائم از سوتین‌های مناسب استفاده می‌کنند تا ۴۰% کاهش می‌یابد، همچنین این آمار گویای این است که درصد افتادگی سینه در خانم‌هایی که در هنگام ورزشهای پرتحرک از سوتیئن‌های مخصوص ورزشی استفاده می‌کنند تا ۷۸% کاهش خواهد یافت.

امتیاز شما به این مطلب :

comment rss - Trackback

  1. فاطمه قنواتیان گفت:

    با سلام وتشکر امکنش هست که مدلهای بیشتری اموزش بدید لطفا ممنون

» ارسال نظرات

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به نازخاتون می باشد و استفاده از مطالب و تصاویر این سایت با ذکر منبع بلامانع است .
طراحی سایت : بلاگ اسکین