تماس با ما خانه
RSS
گونه‌ها معمولا شانس خوبی ندارند و به‌عنوان یک عضو فراموش‌شده، اغلب مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرند.

آویزان شدن پوست اطراف گونه می‌تواند سن فرد را بیشتر جلوه دهد؛ بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق، ورزش‌های زیر را به‌ طور مرتب انجام دهید تا گونه‌هایی برجسته و سفت داشته باشید و به این ترتیب، چهره شما جوان و شاداب باقی بماند.

البته توصیه می‌کنیم حین انجام این نرمش‌ها تنها باشید تا خدایی نکرده کسی فکر نکند که شما برای او شکلک درمی‌آورید.

1- صاف بنشینید و با لب‌های بسته و حالتی راحت، صورت‌تان رو به جلو باشد. با استفاده از عضلات گونه، لب‌های خود را به جلو و عقب ببرید(در واقع لب‌ها را غنچه کنید و دوباره به حالت عادی برگردید). حین انجام این ورزش با استفاده از انگشت‌ها، از به‌کارگیری عضلات گونه مطمئن شوید.

2- لب‌ها را غنچه کنید و تا ۱۰ بشمارید، استراحت کنید و دوباره این حرکت را تا ۱۰ بار انجام دهید.

3- با لب‌های بسته، لبخند آرامی بزنید و بعد سعی کنید گونه‌ها را به سمت داخل دهان و دندان‌ها بکشید.

4- برای انجام این نرمش به آینه نگاه کنید. لب بالای تان را جمع کنید؛ در واقع گوشه لب‌ها به سمت بالا باشد و حالا عضلات گونه را به سمت چشم‌ها حرکت دهید. در این مرحله سعی کنید لب بالا، بینی‌تان را لمس کند. تا ۱۰ بشمارید و در همین حالت بمانید. استراحت کرده و بار دیگر نیز این حرکت را تکرار کنید.

5- مثل نرمش قبل، حین انجام این نرمش هم به آینه نگاه کنید. تا جایی که می‌توانید، لبخندی عریض و پهن بزنید؛ درحالی که لب‌هایتان بسته بوده و گوشه دهان به سمت بالا برگشته است. سعی کنید گوشه لب‌ها تا جایی که ممکن است به گوش‌هایتان نزدیک شود؛ البته هرقدر دهان کوچک‌تری داشته باشید، این اتفاق غیرممکن‌تر است اما شما سعی کنید این اتفاق بیفتد، چون صرفا حرکت ماهیچه‌های گونه مهم است.

6- حالا بینی‌تان را چین بدهید و در آینه، بالا رفتن و کشیده‌شدن ماهیچه‌‌های گونه را ببینید. تا ۵ بشمارید و بعد از استراحت کافی، ۱۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

7- لب‌ها و دندان‌ها را بسته نگه دارید و لب بالا را باد کنید(درست مثل مواقعی که گونه‌ها را مثل بادکنک باد می‌کنیم). همین حالت را حفظ کنید و تا ۱۰ بشمارید. حالا این حالت بادکنکی را به گونه چپ منتقل کنید و تا ۱۰ بشمارید و بعد از آن هم به لب پایین و باز هم تا ۱۰ بشمارید. در نهایت، این بادکنک خودساخته را به گونه راست ببرید و برای آخرین‌بار تا ۱۰ بشمارید.

بعد از استراحت کافی، ۵ بار دیگر نیز تمام این مراحل را طی کنید.
امتیاز شما به این مطلب :

comment rss - Trackback

 1. lily گفت:

  حالا این واقعا کار میکنه؟
  فقط واسه آدمای مسنه؟؟

 2. shadi گفت:

  bahal bud khandedaram bud

 3. مریم گفت:

  عالی بود.پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید

 4. فیروزه م گفت:

  ووووووووووووووووای very very very googgggggggggg

 5. فیروزه م گفت:

  very very goodddddddddddddddddddddddddddddddddd

 6. mitra گفت:

  الکی بوددیگه نه

 7. عاطفه گفت:

  خیلی جالب بود من خودم آرایشگاه دارم از این حرکات هم صد در صد در صد اطمینان دارم مرسی عالی بود

 8. مینا گفت:

  باسلام…دوستان عزیز این حرکات در مرحله اول تاثیر خیلی خوبی داره چون برجستگی رو کاملا احساس میکنید اما…اگر مدتی این حرکات را انجام ندهید باعث میشه جای این برجستگیها مانند یک بادکنک که بادش رو خالی کرده باشید شل بشه دقیقا همان افتادگی بادکنک خالی رو توی صورت خود مشاهده خواهید کرد! حتی اگر قبلا کمی پوست شل و افتاده ای داشتید این حرکات فقط آنرا تشدید خواهد کرد..یک مثال کاملا واضح دراین مورد هم عضلات ورزشکاران هست..می بینید که اگر آنها به ورزش ادامه ندهند به تدریج عضلات تحلیل خواهند رفت و به حالت اولیه برمیگردند ..اما ورزش برای پوست حساس صورت به هیچ عنوان توصیه نمیشود.برای یک زیبایی ناپایدار چهره ی نرمال خود را بازیچه قرار ندهید.

» ارسال نظرات

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به نازخاتون می باشد و استفاده از مطالب و تصاویر این سایت با ذکر منبع بلامانع است .
طراحی سایت : بلاگ اسکین