تماس با ما خانه
RSS

باید بدانید که رابطه ای بین هوای گرم و روشن تر شدن موها وجود دارد. آیا به یاد می آورید که در دوران کودکی موهایتان در طول تابستان به دلیل تاثیر نور خورشید روشن تر می شد؟ با گذشتن تابستان موها پر رنگ تر می شود، 

، مگر اینکه چهارماه بعدی را هم در ساحل سپری کنیم ( که درآن صورت به شما خوش خواهد گذشت و های لایت موهایتان نیز دوام خواهد آورد.)

اما یک راه دیگر نیز وجود دارد تا موها های لایت به رنگ طبیعی داشته باشند، شما باید از سایه رنگی که فقط یک الی دو شماره از پایه رنگ موی طبیعی شما روشن تر باشد استفاده کنید. ولی راز اصلی برای داشتن های لایتی که طبیعی بنظر برسد این است که کجای موها را های لایت کنید.

خیلی ها از ریشه موها شروع می کنند و بطور مساوی و یکنواخت رگه هایی ایجاد می کنند که بسیار خوب است ولی نوعروس پیشنهاد بهتری دارد. برای آن که های لایت موی شما طبیعی تر به نظر برسد، باید شدت های لایت ساقه موها بیشتر باشد و هرچه به سمت ریشه مو می رویم از شدت های لایت بطور غیر یکنواخت کاسته می شود و بسیار خارق العاده می شود وقتی که ریشه موها را به رنگ طبیعی رها کنیم. نوعروس به شما اطمینان می دهد نتیجه واقعا طبیعی و رویایی خواهد بود و علاوه بر این رنگ نکردن ریشه موها از عوارض رنگ مو بر سلامتی نیز می کاهد.

سوال:

رنگ طبیعی موهای من قهوه ای است، موهام را روشن تر کرده ام، ولی حالا می خواهم رنگ طبیعی موهایم برگردد. آیا امکان دارد در خانه این کار را انجام دهم؟

جواب:

این کار به راحتی بی رنگ کردن موهای قهوه ای شما نیست اما با راهنمایی نوعروس شما می توانید رنگ طبیعی موهایتان را به دست آورید. وقتی شما موهایتان را بی رنگ می کنید، در حقیقت مقداری از هر سه رنگ اصلی قرمز، زرد و آبی که رنگ قهوه ای مو را تشکیل داده بوده از آن خارج کرده اید. پس برای این که رنگ طبیعی مو را برگردانید باید رنگ های از دست رفته را به مو بازگردانید، برای انجام این کار از یک رنگ موی نیمه دائمی قهوه ای تیره استفاده کنید، اجازه دهید تا مدت زمانی که در راهنمای آن مشخص شده است بگذرد سپس موها را شست و شو دهید. بعد از آنکه موها خشک شد، از یک رنگ موی نیمه دائمی که هم رنگ پایه موهای شماست استفاده کنید، این کار رنگ طبیعی موها را باز خواهد گرداند.

امتیاز شما به این مطلب :

comment rss - Trackback

  1. نفس گفت:

    عالیه موهامو c5گذاشتم حالامیخوام c12 بگذارم چه کارکنم روشن بشه

» ارسال نظرات

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به نازخاتون می باشد و استفاده از مطالب و تصاویر این سایت با ذکر منبع بلامانع است .
طراحی سایت : بلاگ اسکین